Z okazji zbliżającego się Dnia Hutnika (4 maja) ogłaszamy konkurs plastyczny „Laurka dla Hutnika”, skierowany do dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.

Na Wasze prace w kategorii indywidualnej oraz grupowej czekamy do 21 kwietnia. Laureatów zaprosimy wraz z przyjaciółmi z klas bądź grup do udziału w specjalnym zwiedzaniu Muzeum Hutnictwa w Chorzowie! Szykujemy dla Was prawdziwe niespodzianki!

WYNIKI KONKURSU NA LAURKĘ NA DZIEŃ HUTNIKA

To już! Dzielimy się z Wami wynikami obrad jury! Wybór był niezwykle trudny – praktycznie wszystkie nadesłane prace stworzone zostały z sercem, zaangażowaniem i talentem. Dziękujemy Wam! Gratulujemy wszystkim – laureatom, ale też tym, którzy podjęli się stworzenia pracy plastycznej – wiemy, że temat wcale nie był taki łatwy ;) Z laureatami skontaktujemy się w maju by ustalić termin odbioru nagród. Tymczasem wszystkie prace konkursowe zaprezentujemy w przestrzeniach Muzeum Hutnictwa w dniu 6 maja w ramach FLORIANFESTu. Rodzinnego święta hutniczego. Do zobaczenia!