Na fina┼é ferii mamy dla Was hutastyczn─ů nowo┼Ť─ç! Startujemy z SZYCHT─ä Z KOWALEM ÔÇô cyklicznymi pokazami pracy m┼éota Beche! W jedn─ů wybran─ů niedziel─Ö ka┼╝dego miesi─ůca w przestrzeni wystawy Kr├│lestwa ┼╗elaza us┼éysze─ç b─Ödziecie mogli wyj─ůtkowo rytmiczn─ů symfoni─Ö d┼║wi─Ök├│w ­čśë Nasz kowal poka┼╝e Wam jak pracuje m┼éot Beche!

Premierowo ruszamy ju┼╝ w najbli┼╝sz─ů niedziel─Ö 11 lutego! Pokazy realizowane b─Öd─ů zgodnie z harmonogramem: 13.30 | 14.15 | 15.00 | 15.45 | 16.30

W ramach debiutu SZYCHTY dorzucamy w cenie biletu zwiedzanie Kr├│lestwa ┼╗elaza z przewodnikiem o godz. 13.00 oraz 15.00.

Oferta SZYCHTY Z KOWALEM dost─Öpna jest tak┼╝e dla grup zorganizowanych zwiedzaj─ůcych nasze Muzeum. Pokazy realizowane b─Öd─ů od ┼Ťrody do pi─ůtku, po wcze┼Ťniejszej rezerwacji zwiedzania grupowego.

Bilety:
+2 z┼éote/os. do wybranego biletu na zwiedzanie wystawy sta┼éej ÔÇ×Kr├│lestwo ┼╗elazaÔÇŁ

Do zobaczenia w Muzeum!