Jesteś lub byłeś/byłaś chorzowskim hutnikiem/hutniczką i chciałbyś/chciałabyś podzielić się swoją wiedzą, doświadczeniami, wspomnieniami, jak i hutniczą pasją z naszymi gośćmi? A może masz w rodzinie osoby spełniające te warunki i chcesz, polecić im to ogłoszenie? Serdecznie zapraszamy do współpracy. Czekamy na Państwa zgłoszenia.

Szczegółowe informacje o naborze na przewodników w Muzeum Hutnictwa znajdziecie Państwo poniżej.

Aplikację należy przesłać pocztą elektroniczną lub złożyć osobiście w terminie do dnia 24 stycznia 2022 r. do godz. 12:00.

PRZEBIEG REKRUTACJI I WYMAGANE DOKUMENTY

Dostarczenie aplikacji obejmującej:

• wypełniony i podpisany kwestionariusz osobowy wg wzoru, stanowiący załącznik 1 do ogłoszenia dostępny poniżej,
  • list motywacyjny (podpisany)

Aplikację (dopuszczalne skany dokumentów) należy przesłać na adres email: kontakt@muzeumhutnictwa.pl (w tytule emaila proszę wpisać „Nabór w Muzeum Hutnictwa”)
lub dostarczyć osobiście do recepcji muzeum (ul. Metalowców 4a) w godzinach otwarcia. Aplikacje dostarczane osobiście powinny być składane w zaklejonej kopercie z dopiskiem „Nabór na przewodników w Muzeum Hutnictwa”.

WAŻNE TERMINY I INFORMACJE DOT. REKRUTACJI

Planowany termin rozmów rekrutacyjnych: między 26 a 28 stycznia br.

Planowany termin nieodpłatnego kursu przewodnickiego i oprowadzania kontrolnego: między 1 a 3 lutego br.

Zakończenia procesu rekrutacji nie później niż 4 lutego br.

Muzeum zastrzega sobie prawo do nierozstrzygania rekrutacji bez podania przyczyn, odwołania procesu naboru lub zmiany, w tym wydłużenia w/w terminów procedury naboru.

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt telefoniczny z p. Adamem Hajdugą, głównym specjalistą ds. komunikacji, promocji i kreowania produktu, nr tel. 32 704 96 35.