Ferie zimowe w mieście to doskonała okazja do odwiedzenia wystawy stałej „KRÓLESTWO ŻELAZA”. Superwtorek, czyli nieodpłatne zwiedzanie naszych wystaw to świetna okazja. A superwtorek z oprowadzaniem, to już HIT!!

24 stycznia | Muzeum Hutnictwa w Chorzowie (ul. Metalowców 4a) | dla dzieci godz. 10.00 i godz. 11.00 | dla dorosłych godz. 12.00 i godz. 14.00 |

Nieodpłatne, niezwykłe oprowadzanie z animatorką w ramach zimowych przygód Przetopka czeka na najmłodszych odkrywców o godz. 10.00 i o godz. 11.00.

Z kolei dorosłych w podróż po „Królestwie Żelaza” zabierze dr Jacek Kurek o 12.00 i o godz. 14.00.

Ze względów organizacyjnych zachęcamy do wcześniejszej telefonicznej rezerwacji miejsca. Rezerwacje w godzinach pracy Muzeum pod numerem telefonu 32 704 96 31.

DANE OSOBOWE

Dokonując rezerwacji telefonicznie lub wysyłając do nas zgłoszenie dot. rezerwacji wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz oświadczają, że zapoznali się Państwo z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania danych osobowych dostępną na naszej stornie internetowej pod adresem muzeumhutnictwa.pl/daneosobowe