Informacja o wyborze wykonawcy świadczącego usługę gastronomiczną podczas wydarzenia pn.: „Florianfest”

Informujemy, że w dniu 15 kwietnia br. zgodnie z warunkami określonymi w formularzu ofertowym zamieszczonym na stronie internetowej instytucji w dniu 12 kwietnia br., wyłoniony został wykonawca/gastronom, który świadczyć będzie usługi gastronomiczne podczas wydarzenia pn.: FLORIANFEST organizowanego na terenie Muzeum Hutnictwa w dn. 4 maja br. w godz. 14.00-20.00. Tym samym, zgodnie z zapisami ogłoszonego naboru zostaje on zamknięty.

Jednocześnie informujemy, że w najbliższych tygodniach opublikowane zostaną kolejne ogłoszenia dotyczące wynajmu terenu zewnętrznego w celu świadczenia usług gastronomicznych na imprezach organizowanych przez Muzeum, które odbędą się 18 maja br. (Noc Muzeów) oraz 1 czerwca br. (INDUSTRIADA).

Już teraz serdecznie Państwa zapraszamy do śledzenia naszej strony www i profilu na FB.